Fotografovanie ŠKOLKAROV 2022

 

Veľkonočné fotenie škôlkarov 2022 - začiatkom roka som ušila žlté šatečky pre dievčatká a zelené košielky pre chlapcov.
K tomu korbáč, košíček, vajíčka a tulipány. A od marca do Veľkej noci som fotila takéto krásne jarné fotenie.


Tieto zábery som nafotila v MŠ v Adamovských Kochanovciach. Je tam veľmi dobrá spolupráca zo strany učiteliek, ktoré si fotenie užívali možno ešte viac ako deti. 
 

 
Len pre ukážku, nie všetky deti sa samozrejme fotili v mojom oblečení. Mnohí rodičia nachystali deťom na fotenie vlastné oblečenie podľa ich vkusu.V MŠ Považská sa mi fotilo asi najlepšie. Sme tam už zohraté s pani riaditeľkou, aj pani učiteľkami a tak môžem moju pozornosť sústrediť maximálne na deti.  
 

V MŠ Selec mali na fotenie pripravé nádherné kroje. 
 
 

V MŠ Kubra sme sa dohodli na jarnom fotení z predošlých rokov.
Fotografovanie škôlkarov ku Dňu matiek.
Nachystala som dve kresielka a farebne neutrálne pozadie. Deti boli vo vlastnom oblečení a mohli si priniesť obľúbeného plyšáka.
Tieto zábery sú z MŠ Trenčianska Turná.Podobné fotenie v MŠ Opatovská v Trenčíne. Zároveň sme fotili aj triedy.V máji už sa krásne fotí vonku. Jarné fotenie škôlkarov v MŠ Kohútik v Trenčíne.Veľmi podobné fotenie v Melčiciach. Zo záberov som pripravila tablo predškolákov.Tablo predškolákov Materskej školy Melčice - Lieskové.V MŠ Kubra som fotila ešte raz. Jednoduché portréty predškolákov na tablo.Takmer už letné fotenie škôlkarov v MŠ Drietoma. Mrholilo, poprchalo, nás to neodradilo...Podobné fotenie detí v MŠ Na Dolinách v Trenčíne. Našli sme si tu krásne miestečko na fotenie pod orechom.
Prvý deň fotenia nám opäť mrholilo, ale druhý deň už bol slnečný.Fotografovanie predškolákov na tablo v MŠ Považská v Trenčíne.