Fotografovanie ŠKOLKAROV 2021

 V marci a apríli som fotografovala v triedach jarné fotenie pri plôtiku  s húskou a jarnými kvetmi. Pre dievčatká som mala nachystané biele šatečky, pre chlapcov ľanovú košelu a nohavice. V MŠ v Adamovských Kochanovciach sme deti obliekali do krojov, ktoré patria MŠ.
Deti vyzerali úžasne. Dokonca pani učiteľka dievčatkám zapletala postupné vrkoče!


Z jednotlivých záberov som deťom robila aj takéto spoločné fotografie aby mali pamiatku aj na kamarátov.


V MŠ Medňanského si vymysleli tablo vo folklórnom štýle. Pre dievčatká mali čelenky, pre chlapcov klobúčiky ...Takéto pekné zábery jarného fotenia sa podarili v MŠ Švermova v Trenčíne.A tieto zábery vznikli v MŠ Trenčianska Turná. V máji, keď už sa dalo fotiť vonku, využila som pekné slnečné počasie na fotenie jednoduchých potrétov s kyticou živých kvetov.
Tieto zábery sú z MŠ Považská v Trenčíne.Podobne som fotila aj v MŠ Kubra pri Trenčíne.Tento rok mi slniečko prialo aj pri fotení triednych kolektívov. ( MŠ Medňanského Trenčín)MŠ DÚHA TrenčínMŠ Drietoma - opäť jednoduché portréty v pozadí s kyticou a spoločné fotografie tried.V Súkromnej MŠ Kamienka je nádherný priestor na fotenie - tehličková stena a vysadené trávy a kvety. Veľmi rada tam fotím....a samozrejme koncoročná spoločná fotografia nesmie chýbať.V MŠ Soblahovská v Trenčíne mali špeciálnu požiadavku. Nafotiť deti v skupinkách v areáli školky. Tieto zábery boli použité do knihy výtvarných prác detí, ktorú som tiež realizovala. Veľmi vydarený nápad.V niektorých školách som fotila aj prváčikov.

Skupinky kamarátov a fotenie triednych kolektívov na ZŠ Mníchova Lehota.


V októbri som si pripravila vianočné fotenie. Dievčatkám som ušila červené ľanové šatečky a chlapcom zelenú ľanovú košielku.
 A potom som celý november som fotila detičky v tomto drevenom okienku....Veľmi sa chcem poďakovať pani riaditeľkám za možnosť fotiť deti v školkach. A tiež pani učiteľkám za veľkú pomoc, či už s organizáciou, obliekaním, úpravou detí, alebo s povzbudením ustráchaných najmenších detičiek. Bez nich by tieto zábery nevznikli.
Dúfam, že tak ako mňa tešia tieto vydarené zábery, tiež potešili aj rodičov.