Fotografovanie škôlky 2019


Fotografovanie v škôlkach a školách 2019.

Fotografovanie v škôlkach som začala fotením k Veľkej noci. Rodičia dostali foto-pohľadnice, fotografie 13x18 do rámika a magnetky.


Deti som za veľkej pomoci pani učiteliek prezliekala do oblečenia, ktoré som nachystala. Šatečky, košielka, nohavice a klobúčik...Fotografovala som vo viacerých škôlkach v Trenčíne a okolí. Tieto zábery sú zo škôlky v Trenčianskej Turnej.V škôlke v Kostolnej priniesla pani učiteľka dokonca aj svojho živého zajačika.V apríli som fotila Jarné fotenie s vlajočkami a so stanom. Deti mali vlastné oblečenie.Tieto zábery som nafotila v škôlke v Drietome, kde som fotila po prvý krát.Tablo pre predškolákov som vyhotovila z nafotených záberov.

Fotografie na záverečné tablo predškolákov som fotila aj na Cirkevnej škôlke bl.Tarzície v Trenčíne.


A takto vyzeralo koncoročné tablo predškolákov - včeličiek.Koncoročné fotenie tried na Cirkevnej škôlke bl.Tarzície.Koncoročné fotenie tried na škôlke Na Dolinách.Koncoročné fotenie tried na škôlke Kohútik - ul.Šmidkeho v TN.Deti budú mať krásnu spomienku aj na svojich kamarátov zo škôlky.Koncoročné fotenie v škôlke v Kostolnej-Záriečie. Zároveň som deti aj pani učiteľky nafotila aj na tablo.Koncoročné fotenie Montessori škôlky Kamienka v Trenčíne.Koncoročné fotografovanie Základnej školy Selec.Fotografovanie prvákov ZŠ Selec.

Fotografovanie kamarátov a skupiniek ZŠ Selec.Koncoročné fotografovanie tried ZŠ Mníchova Lehota.Koncoročná foto ZŠ Mníchova Lehota.Od októbra do konca novembra som sa venovala vianočnému foteniu škôlkarov. Bolo to náročné, ale som vďačná za každý úsmev a aj za kladné reakcie rodičov.
Ďakujem vám, že môžem fotiť vaše detičky.
Už teraz chystám niečo pekné na jar 2020.